SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SKODA-FABIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:38
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
137612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA SKODA, TIPI FABIA-RS IRS , VITI I PRODHIMIT 2005 , 1.9 ME 5 DYER, 5 ULESE ,NGJYRA E ZEZ METALIKE,E PA DOGANUAR,
NE GJENDJE SHUM TE MIR,
GJINDEMI NE PRISHTIN-DRAGODAN NE MAGJISTRALEN PRISHTIN MITROVIC NE KILOMETRIN E PAR.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
PRISHTIN-DRAGODAN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »