SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford fokus c max me dogan
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:20
Lloji :
Ford C-Max
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
137617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shum ne. Gjendje te mir. Me dogan. Prejardhja nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit. Tel 044287682
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »