SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VANHOOL autobus 35 ULSE beje ndrrim me VETUR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
1996
ID e produktit :
137629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VANHOOL tip:809
Viti i prodhimit : 1996
Numri i ulesve : 35
Diesel
Ngjyre e BARDHE
141 kW
NR. Kontaktus +37744296969
Informata rreth publikuesit
trimi606
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »