SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 208
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Lloji :
Peugeot Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2014
ID e produktit :
137643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 208 - viti 2014Postuar nëpërmjet celularit. Urgjentt
Informata rreth publikuesit
Eli
Suharekë
+38649554030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »