SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 220 CDI RKS 6 MUAJ EXXTRA I RUAJTUR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
137655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C 220 CDI 6 SHPEJTESI
RKS 6 MUAJ
REGJISTRIM I 2 NE KOSOVE
VETURA POSEDON
KLIMATRONIK
TEMPOMAT ABS CENTRAL AIRBAG
ULSE ELEKTRONIKE
KOMANDA NE TIMON
NAVIGACION
2 QELSA
LIBER TE SERVISIT
ALO FELLNE - GOMA SHUME TE MIRA DIMRIT
DRITA TE MJEGLLES
VETURA ESHTE SHUME E RUAJTUR DHE SHUM E PASTER
VLEN TE CEKET SE VETURA MUNDE TE PERKTHEHET BRENDA 1 ORE NUK ESHTE HIPOTEKE
SMS MOS DERGO
044 346 024
Informata rreth publikuesit
Valdrin
044 316 677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »