SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E280 CDI Avantgarde
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 280
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
3222.00
Viti :
2006
ID e produktit :
137657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes e280 avantgarde, ne gjendje te rregullt, servisi i fundit me 30.01.2016, eshte automatik, diesel, xhama elektronik, karrika elektronike, pasqyret elektronike, klim, CD,etj. Nuk hargjon shum dhe eshte shum komod,ka te kaluara 213152 km,3222 kubik, si dhe ka regjistrim deri me 31.03.2017 per me shum mund te na kontaktoni ne telefon,viber dhe whatsapp: +37745257617Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
045257617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »