SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel aster 1.8 2003
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
192,802
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
137665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel aster 1.8 benzin ecotec viti 2003 klim AC ABS timon tempomat gjama elektrik goma te reja dimrit tveres fellne i servisum regjistrim ka edhe 3 muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhabir
Pristina
049304546
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »