SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
137670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Posedon: komanda vallan , Abs , TC , 4-goma Te rej etj.vetura esht ne gjendje shum temir esht e posa ardhur nga CH .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
045-553-454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »