SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e Class shume i ruajtun
Çmimi fillestar :
€7,500.00
Ju kurseni :
€500.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€7,000.00 Çmimi rritet në €7,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
24 Prill
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
266,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
137676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje shumë të mirë. Ka regjistrim deri në gusht të vitit 2017.. Është varianti Elegance i E klasës, d.m.th. ka avantazhe si: Rregulluesin dhe limituesin e shpejtësisë (Cruise control & speed limiter), Sensorët e parkimit para dhe mbrapa, Hapja dhe mbyllja e xhamave në mënyrë elektronike, Klimatronik, Frenimi SBC-Hold dhe SBC-S, Rregulluesit elektronik te karrigeve të para, Navigacion etj.
Informata rreth publikuesit
Agon
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »