SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C DSG full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:32
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,580
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
137689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3C
Viti-2007
Automatik-DSG
220,000 Km Me liber Servisi
Panoram,Interier lekure,karriga me nxemje,Shiber,Drita-Xenon/Bixenon.
Prejardhja nga Zvicrra
I doganuar

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.comPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »