SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307HDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:33
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,475
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
137690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307 1.6-Diesel Viti-21.12.2007
E ardhur nga Franca ne gjendje perfekte me 13.09.2016 e doganuar 1 vit regjistrim Rks

Viber +377-44-852-416Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni
Ferizaj
044852416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »