SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI 2010 --AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2010
ID e produktit :
137699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 308
SW
PONORAM
2010
I DOGANUAR

044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »