SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525 D 2005 --AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:07
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
525.00
Viti :
2005
ID e produktit :
137709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 525 AUTOMATIK
FULL EKSTRA

I DOGANUAR

044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »