SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 1.9 TDI I DOGANUAR --AUTO ERDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:21
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
ID e produktit :
137712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 1.9 TDI
KLIMATRONIK
ESP
I DOGANUAR

044 843 258
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »