SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Trafic 1.9 Dizell
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Renault Trafic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
137717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi ne gjendje shume te mire pune.
1.9 Dizell
Klimë, Central, regjistrim deri me 10.05.2017
Me liber servisi nga Zvicrra, Set i nderruar, etj.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Viti
049510500
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »