SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 disel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,567
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1988
ID e produktit :
137720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti regjistrimit 1988,,,,,,,TEL 044259265
044259265
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Vushtrri
044259265
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »