SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 TDI RKS DSG
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
137734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI
Viti:2004
Dsg
Klimatronic
Abs
Central
Airbag
Zamajzi I Kerset Kaj Her
Tel.+37744369114
Informata rreth publikuesit
Berisha
Adliswil, Switzerland
Adliswil, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »