SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI OCEAN 2003 BOJ NDERRIM
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
137738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
GOLF 4 1.9 TDI
VITI 2003
1 VIT REXHISTRIM
ME LIBER SERVISI
SERVISAT E KRYER
GOMA TE REJA DIMRI
BOJ NDERRM
QMIMI KESH 4800€
QMIMI ME NDRRIM 5000€
INFO TEL 044 207 526
+386 49 207 526 VIBERPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »