SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
137757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407,2.0 HDI,Automatik viti i prodhimit 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
J
Prishtinë
044 288 488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »