SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO 1.6 TDI HIGHLINE -09
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
137767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW POLO 1.6 TDI
VITI 2009
Modeli Highline
Me Dogan Te Paguar
NGA ZVICRRA
TEL 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »