SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 S-Line - 2008 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Audi S4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
137771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën, në gjendje shumë të mirë teknike, serviset e bëra çdo herë, në: Porsche Prishtina. Regjistrim RKS edhe 8 muaj. Vetura posedon, çdo gjë extra, duke u nisur nga S-paketa, klimatronik për vozitësin dhe pasagjerin, tempomat, karrikat me nxemje, dritat Led, Xenon + Bixenon, 6 Cd Charger, Navigacion, karrikat elektronike, xhamat elektronik, karrikat me memorie per dy persona etj.PRESIM VETËM BLERËS SERIOZ!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Pristina
045 328 890 / 049 128 890
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »