SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 407 HDI FULL EXTRA MODEL 2005
Çmimi fillestar :
€4,750.00
Ju kurseni :
€200.00 (5% zbritje)
Çmimi :
€4,550.00 Çmimi rritet në €4,750.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,324
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
137774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEZHO 407 2.0 HDI

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

I DOGANUAR DHE REGIISTRUAR NE TABELA RKS

REGJISTRIMI I DYTË NE KOSOVË

REGJISTRIM DERI NE SHKURT 2017

NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 26.10.2004

EXTRA POSEDON:

**MANUALE 6 SHPEJTESI
**BLUETOTH PER TELEFON
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**BAGAZHI HAPET NE TELEKOMAND
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA TE LEKURES COMFORTLINE
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES
**DRITAT KRISTAL ME LLUPË
**KARRIGA ME NXEMJE
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRAT I PALOHEN ME RRYMË
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 FABRIKORE
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »