SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamioni
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
8.00
Viti :
2001
ID e produktit :
137789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kamion mercedes atego ne gjendje te mir teknike kamion osht me friz ,boi ndrrim me vetur mundeni me shenu nviber per qfardo lloj oferte viber +38649579957

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Drenas
044 426699
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »