SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C4 Disel 2.0 HDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
137791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C4 Disel 2.0 HDI 2005
Me Dogan te Paguar
230000 km te Kaluar ne gjendje shum te mir Teknike me Liber te Servisit
Çmimi me Marrveshje
Kontak: 044182140Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
-
Prishtinë
0000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »