SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy Life 1.9 TDI viti 2004
Çmimi :
€4,550.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
137796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh caddy life 1.9 tdi viti i prodhimit 2004 ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtun si mren ashtu edhe jashte shpenzime shum te vogla vetura posedon klim gomat te veres me fellne te bukra vetura ka servisim e krym komplet ne gjermoni po ashtu edhe rrypin dhemzor te ndrun ne gjermoni me liber te servisit kommplet as ni cent ski nevoj me investu ne vetur .mund te me kontaktoni edhe viber +37744215766Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto
Drenas
  37744215766
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »