SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Primera
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Nissan Primera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
137803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan primera 2.2 Dizel Osht ne Gjenďje te rregulllt Ka regjistrim edhe 1vit Posodon rrym Bojm. Edhe ndrim P.sh golf .passat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Junik
044 66 80 60 edhe 044 134 074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »