SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose ndrroj kombi peoget boxer X-Max
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot Boxer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,789
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
137805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi peoget boxer X.max pa dogan i sapo ardhur nga zvicra me te gjitha serviset e kryera goma te reja etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Gjakovë
37744610613
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »