SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2012
ID e produktit :
137816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : kimatronik kater zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ftofje ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me masazh dhe sport ,
ulset elektrike dhe memory , i hpaur lart SHIBER , bordkompjuter ,
tempomat , kamerat 360 shkalle , dyert me magnet ( SOFT CLOSE) ,
PERDE , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,navigacion GPS TV HD ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , radio CD SD CARD ,
senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) , dritat BI XENON ,
dritat LED para dhe mbrapa , zerimin BANG & OLUFSEN AUDIO sistem ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a8-4-2-tdi-quattro 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »