SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
137831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 TDI ( DI ) t'kuqePer informata tjera kontaktoni ne: +37745642347

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan Adelina
Geneva, Switzerland
+37745642347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »