SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes W211 E270 CDI Avantgarde - Karavan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,100
Motori (kubik) :
2685.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
137833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te shkelqyeshme.
Shitet ose nderrohet me veture me te re, Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde Karavan, modeli W211, 177 kuajfuqi, 2685 ccm. Te kaluara 250000km, (kilometrat nuk jane kthyer, verifikohet me software ne service te MB).
Nderrues te shpejtesive automatik, te servisuar para nje viti me pjese te importuara nga Gjermania. Xhamat me hapje/mbyllje elektronike, pasqyret me hapje mbyllje elektronike.
Klime automatike, Tempomat, Radio/CD/Aux in me monitor te madh dhe altoparlanta Bose fabrikisht, Ulese te lekures me rregullues elektronik, Uleset mbrapa me ISOfix sistem, ESP, Drita Xenon, Ngjyre metaike.

Vetura eshte e ruajtur dhe e mirembajtur mire. Ka goma te veres (225x55x16) dhe goma te dimrit (225x55x16) si dhe bandasha te Aluminit.

Shpenzimet mesatare 7.5L / 100km; Rruge te hapur 5.8L / 100km dhe Rruge lokale 10.5
Informata rreth publikuesit
Visar
044102623
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »