SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 190 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
137837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 190 2.5 turbo dizelne gjendje shume te mir te interesuarit mund te kontaktojne 049 828 122 ose viber +377 44 971 036

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fiton
Prizren
044971036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »