SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 -2006-1.9-TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
ID e produktit :
137840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi 5 -1.9 TDI 6 shpejtsi esht ne gjendje te mir i ardhur nga zvivrra km 198848 ,
Per me shum ifermata kontaktoni ne numrin 044172141
Informata rreth publikuesit
Leart
Ferizaj
044172141
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »