SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep 3.0. Diesell full i Blinduar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Jeep
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1998
ID e produktit :
137843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep 3.0. Diesel. full i Blinduar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xx
Prishtinë
044412212
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »