SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK AVANGARD
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
137844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C220 AVANGARD
AUTOMATIK TIPTRONIK
I REGJISTRUAR RKS 10 MUJ
TEMPOMAT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2001 SERIA 2003
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
NAVIGACION CD
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

044 838 848
049844811
VIBER +37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »