SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 BENZIN -PLIN AMG FULL EXTRA
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
2,142,335
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2001
ID e produktit :
137847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES ML 320
BENZIN PLIN
I REGJISTRUAR RKS 6
TEMPOMAT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2000 SERIA 2002
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
NAVIGACION CD
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

044 838 848
049844811
VIBER +37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »