SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A180 2005 classic
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes A 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
137857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A180 classic 2005 shum i ruajtur pa asnje defekt i ardhur nga zvicra pa dogan.. 130,000 km te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Gjakova
+37744511339
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »