SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Polo 1.9 TDI (DI - te Kuqe)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
137860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.9 ne gjendje te rregullt, kilometrat me liber servisi, 2 qelsa, akumllator te ri (1 vit Garancion), kaish rebrasni t'Ri deri 330.000/Km.Regjistrim deri 22 Gusht 2017.Kontakt: +377 45 409 112

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
045409112
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »