SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2000
ID e produktit :
137863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 2.8 benzin ne gjendje te mir teknike pa asnje grith hiqq . Fellne 19 treja amortizera sport auspuha ekstra te x5 xhama tzeza 200 ps + chip goma te reja me ni fjal kerr per marakli ndrrohet me kerr vetem benzins dizella as mos mthirrni ntel me kubikazh mbi 4000 kubik bmw m3 ose m5 audi s6 ose rs6 ose mercedes amg. Dhe ju lutem mos um thirrni mem vet a i hargjon ma shum se 5 litra ne 100 km se so kerr qe blehet per me shku ne furre mi ble dy buke :D

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Prizren
+38649286965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »