SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wolksvagen polo
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
137875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.4 benzin ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e kryera si dhe historikun ,me klim abs me te gjitha opcionet. me kilometra te garantuara 203000 km dora e 2 prej fabrikes .vetura gjindet ne ch ,per blersit serioz veturen brenda javes e sjellim ne ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Ferizaj
044740458
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »