SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen SAXO
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Citroen Saxo
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
ID e produktit :
137878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen Saxo viti 2000 1.4 Benzinë me klimë në gjendje shumë të mirë teknike.
Nr i tele +386 49142-754 (viber)
ose 044 764-467
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649142754
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »