SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Jumpy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
137881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Jumpy 1.6 me klim, dogan te kryne viti 2006.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
niku
044647828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »