SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Citroen Xantia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
137885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Xantia viti 1995 diesel Vetura ka regjistrim dhe eshte ne emrin tim personal,regjistrim deri ne maj .Vetura i ka serviset e kryera dhe ska nevoj per asnje investim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044169524
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »