SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 250E
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
137890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi 250E ne gjendje perfekte me abs asd nxemje ne karrika koshnica me ftofje ksenon bi ksenon goma te dimrit sava komplet te reja goma te vera alu felne 17 amg kerri esht per merakli regjistrim ka deri ne prill 2017 ju mirpresimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
045960009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »