SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1999
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
137892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo 1999 1.4Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ED
Pejë
049483642
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »