SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel meriva 1.6 benzin 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
108,558
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
137902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel meriva 1.6 benzin
Viti 2007
Km 108558
Regjistrim deri me 25.05.2017
Shum i rujtum ska nevoj per asnje investimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avnor
049121062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »