SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 220 cdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278,655
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
137928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes viti prodhimit 2002 automatik diesel 220 cdi ngjyra mat e zeze i rujtum si mrenda ashtu edhe jasht nuk ka nevoj per asnje investim te gjitha serviset te krymePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avnor
049121062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »