SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FIAT 500 1.3 JTD MULTI JET
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:59
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2009
ID e produktit :
137930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA FIAT 500
1.3 DIZELL MULTI JET
VITI FUND 2008 -2009
E SAPO DOGANUAR
GJENDJE PERFEKTE
ME LIBER SERVISI
SERVISET E KRYERA
4 GOMA TE REJA
BOJ NDERRIM
INFO TEL 044 207 526
049 207 526 VIBERPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »