SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:55
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
137941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes C270 Avantgarde Regjistrim 6 Muaj servisin e kryn per 10.000km gomat e Reja viti prodhimit 2004
Opsionet: ,abs,airbag,senzor parkingu, senzor shiu, parking of on, navigacion, Karriga me nxemje Karriga elektronike Karriga lekur timonin lekur, telefon,klimatronik, komanda ne timon, pasqyre elektronike, dritaret elektronike, dritaret e ngjyrosura etj. Per me shum informata kontaktoni ne nr 045-238-783 Viber +37745-238-783
Ndrrim nuk Boj
Informata rreth publikuesit
Meriton
Shtime
045238783
. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »