SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
137956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X1, xdrive 20d. Fulle opsione i ardhur nga zvicrra, 2 pare goma te reja ver- dimer dhe ka 1 vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atron
049333377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »