SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c kllas
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
MECEDES C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
137967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes emge cdi 3.2 dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdush
Geneva, Switzerland
044193678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »